اسکیپ روم شیراز اتاق فرار شیراز اتاق فرارهای شیراز | allescape

اسکیپ روم شیراز اتاق فرار شیراز اتاق فرارهای شیراز | allescape

اگر کارآگاه‌بازی و ماجراجویی و مهم‌تر از همه، کار گروهی دوست دارید این مطلب ما برای شماست. بعنوان مثال درسته که پرطرفدارترینش ژانر ترسناکه اما یه بازی ترسناک ممکنه برای فردی که از تاریکی می‌ترسه اصلا جالب و مورد پسند نباشه. درسته که اتاق‌فرار در ظاهر یه بازی و سرگرمی به نظر میاد، اما بازی طوری طراحی شده که همه چی کاملا واقعی و جدی به نظر بیاد. از نقش‌ها و بازی‌های بازیگران گرفته تا طراحی دکور، نورپردازی، صداپردازی، موسیقی و حتی بو باید به گونه‌ای طراحی بشن که حس باورپذیری رو برای شما القا کنن. اتاق‌فرار نه فقط یک سرگرمی ساده، بلکه یک همکاری گروهیه که نیاز به تمرکز، تجربه و البته یک استراتژی مشخص داره.

  • در تمام اسکیپ روم ها فردی به عنوان مدیر و منیجر بازی (گیم مستر) وجود دارد که در خارج از اتاق قرار گرفته و از طریق دوربین شرایط موجود در محیط را کنترل می کند.
  • مجموعه اتاق فرارهای اسکیپ‌می با همفکری و همکاری فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران در ۱۸اردیبهشت۱۳۹۵ تاسیس شده است.
  • این مراکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مثل ضدعفونی مستمر محیط و پذیرش محدود مراجعین، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.
  • این مجموعه سه اتاق قرار جداگانه دارد که برای رده‌های سنی مختلف برنامه‌ریزی‌شده است.
  • البته شاید بتوانید همراه کسانی که تنها هستند، یک گروه تشکیل بدهید، اما بعید است و به شانس شما بستگی اتاق فرار فانتزی دارد.
  • برخلاف تصور عموم، طرفداران اسکیپ روم قشر خاصی از جامعه نیستند.

همچنین در نظر داشته باشید که فضای بازی در حداقل لوکس نوری طراحی شده است. اگر علاقه به یک فضای پیچیده و کمی چالشی برای هر فردید، این اتاق فرار به‌شدت به شما پیشنهاد ‌می‌شود زیرا نه‌تنها شما از نظر گروهی بلکه از نظر انفرادی نیز می‌توانید خود را محک بزنید. این بازی که روی موبایل و کامپیوتر انجام می‌شود، دقیقا شبیه اتاق فرار واقعی ساخته شده است که شما با حل معماهای مختلف و به‌دست‌آوردن اطلاعات، راهی برای خروج از اتاق خیالی پیدا می‌کنید.

اتاق فرار قلعه

هر چقدر اتاق فرار شما معروف‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، در همان ابتدا با دیدن طراحی دچار دلهره خواهید شد. در حال حاضر سناریو‌های متفاوتی در ایران به وجود آمده‌اند. البته تقریبا سناریو‌های آدم‌ربایی و گروگان گیری، دزدان دریایی، شکار گنج، زامبی‌ها، خانه‌های خالی از سکنه، زندان‌ها، و آزمایشگاه‌های علمی بسیار محبوب و متعارف هستند.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ مستر نارمک

همه افراد به دنبال اتاق فرار ای هستند که بتوانند با انتخابش، دیگر نیازی به رقبای دیگر و اتاق فرار غیری نداشته باشند. با یک بار انتخاب برای همیشه، به طور مداوم از خدمات اتاق فرار استفاده نمایید. این که هر بار بخواهید برای یافتن اتاق فرار جدید به جست و جو بپردازید، نوعی اتلاف وقت است. با اطمینان خاطر از این که ما بهترین ها را، در هر عرصه به شما معرفی می کنیم، اکنون فرصت آن رسیده است که اتاق فرار را با ما انتخاب نموده و از آن بهره مند شوید.

۳. اتاق فرار راز تهران escaperoomist

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آرمان فناوری هوشمند آریا است. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه هرکدام از مراکز اطلاعات بیشتری درباره تمهیدات بهداشتی آن‌‌ها به دست بیاورید. یکی از وظایف اصلی مدیر گروه، دسته بندی صحیح سر نخ ها برای رسیدن به پاسخ مناسب می باشد. پس از دسته بندی یافته ها و کنار گذاشتن سرنخ هایی که قبلا استفاده شده اند، در نهایت ذهن بهتر می تواند تصمیم گیری کند. نحوه انجام بازیداستان را جدی بگیرید و تلاش کنید از همان ابتدا به دنبال سرنخ بگردید. اگر در حین روند بازی دچار مشکل شدید، از اپراتور درخواست کمک کنید.