انواع کناف سقف : کناف سقف , سقف کناف , نصب کناف , دکوراسیون داخلی , صفحات گچی | panelgachikanaf

و در نهایت کناف ضد حریق و ضد رطوبت ترکیبی از هر دو کناف است و ویژگی‌های هر دو را دارا می‌باشد. امروزه برای زیبایی نمای داخلی ساختمان و نمای داخلی واحد های آن از طراحی های پیشرفته استفاده می شود، یکی از مدل های جدید که چند سالی است در حال اجرا می باشد و بازخورد خوبی هم گرفته است سقف کناف می باشد. در واقع به علت زیبایی و کابردهای آن در میان اکثر افراد در منازل و محل کار خود، استفاده از کناف و کناف کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. کناف در واقع صفحاتی گچی و با روکش کاغذی هستند که طی فرآیند خاصی که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد، به صورت یکپارچه در می آیند. اگر قصد اجرای کناف سقف را دارید حتما این کار را به افراد خبره بسپارید زیرا اجرای غیر اصولی ان ممکن است عواقب خطرناکی از جمله ریزش سقف رادر پی داشته باشد.

کناف سقف در واقع پوششی گچی است که سال‌هاست مورد استقبال مردم قرار گرفته است. نصب و طراحی جزییات از طریق مصالح نوین کناف برای دیوارها و سقف‌ها، کاری آسان و راحت است. بله اتفاقا در اکثر مواقع در محیط های اداری از سقف کاذب استفاده میشه. هزینه هم بسیار وابسته به نوع و جنس سقف کاذبی هست که استفاده میکنین.

انواع پانل های گچی کناف

در صورت نصب اصولی ،کناف به عنوان عایق حرارتی نیز کاربرد دارد . این نوع سقف های متحرک از یکسری سازه های T شکل و تایل های سقفی ساخته می شود که شبکه سازه های T شکل با آویزهای قابل تنظیم به سقف وصل می شوند و سپس تایل ها درون این شبکه قرار داده می شوند. کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی و دکوری از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

چند نکته در اجرای کناف

انواع کناف سقف : کناف سقف , سقف کناف , نصب کناف , دکوراسیون داخلی , صفحات گچی | panelgachikanaf

از دیگر مزایای استفاده از آن می توان به مقاومت در برابر ضربه، امکان شستشو، نصب سریع، تنوع در طراحی و غیره اشاره کرد و به همین دلیل یکی از بهترین نوع کناف سقف به شمار می رود. با بهره گیری دیوار های کناف می توان مقاومت در برابر عبور صدا را افزایش دهد و با استفاده از عایق هایی مانندپشم، سنگو پلی استایرن، دیوار ها را در برابر حرارت عایق نمود. بدون سازه نیز می توان از سیستم پانل های گچی کناف استفاده کرد. در این حالت، پانل های گچی از چسب پرلفیکس به عنوان پوشش روی دیوارهای سنتی استفاده شده نصب خواهند گشت.

  • در ادامه ی این مقاله قصد داریم تا تفاوت کناف و رابیتس را از نظر وزن و زمان اجرای کار با هم مقایسه کنیم.
  • سقف کناف در حالت معمولی مقاومت پذیری کمی در مقابل ضربه دارد ولی اگر روی آن با لایه ای از گچ پوشانده شود، موجب می‎شود که در برابر ضربه نیز مقاوم و پایدار تر شود.
  • کاربرد استفاده ی این نوع کناف مانند صفحات روکش دارگچی ساده و همچنین سلول های نر در ساختمان نظیر حمام، آشپزخانه و دست شویی است.
  • اگر فضایی با سقف کوتاه دارید بهتر است طراحی سقف کاذب با هر ابزاری را فراموش کنید.
  • اگر به اشتباه هر کدام از این متریال ها در جای نا مناسب استفاده شوند ممکن است آسیب های جبران نا پذیری بر جای بگذارد.
  • اگر نیاز به تغییر کاربری باشد، می توان با استفاده از سیستم کناف به راحتی این کار را انجام داد.

این افزایش قیمت به دلیل گران‌تربودن سازه‌های دیوار و زمان‌بربودن اجرا اعلام شده است. «دستمزد اجرای www.panelgachikanaf.com کناف چطور حساب‌می‌شه؟»، «نرخ مشخصی توی بازار برای کنافکاری هست؟‌»، «قیمت کناف دیوار و سقف فرق‌ می‌کنه؟» اگر به دنبال جواب این سؤالات هستید، با سنجاق همراه باشید. پس از رنگ آمیزی دیوار های کناف پس از نصب، در این مرحله نیازی به ملاتگچو خاک نخواهد بود. این امر موجب صرفه جویی و افزایش سرعت اجرای پروژه ها خواهد شد.

کناف سقف پذیرایی