اینورتر سولار پمپ آب خورشیدی 5 5کیلووات سه فاز 380ولت سولار آریو برق خورشیدی | nnqenergy

اینورتر سولار پمپ آب خورشیدی 5 5کیلووات سه فاز 380ولت سولار آریو برق خورشیدی | nnqenergy

اینورتر هایی که برای سیستم های خورشیدی مستقل از شبکه استفاده می شوند قابلیت اتصال به شبکه راندارند که در آن اینورتر خوشیدی از DC Panel باتری تغذیه میشود و برق ذخیره شده در باتری را از DC به AC تبدیل می کند. در این صنایع در صورتی که نیاز به راه اندازی دستگاهی باشد که با ولتاژ AC کار می کند باید توسط اینورتر این عمل صورت پذیرد تا در صورت قطع ولتاژ AC نیز تجهیز مورد نظر همچنان فعال بماند. شکل موج سینوسی کامل یا خالص در اینورتر ، به شما امکان استفاده برای هر مصرف موتوری و یا غیرموتوری بدون آسیب دیدن وسایل مورد نیاز را می‌دهد.

  • اینورتر خورشیدی چیست ، یک نوع مبدل می باشد که برق تولیدی صفحات و پنل های خورشیدی را به برق شهری یا همان برق AC تبدیل می کند.
  • در ادامه به بررسی کامل پمپ های AC و راه اندازی آن با اینورتر پمپ میپردازیم.
  • به این علت شرکت پرشیا سرو اقدام به فروش اینورتر خورشیدی در مدل ها و برندهای متفاوت کرده است.
  • ضریب اعوجاج شکل موج یا همان THD این گونه اینورترها بالای %۳ است و برای تغذیه بارهایی که به سینوسی بودن کامل شکل موج حساس نیستند (مانند بارهایی که خود دارای منبع تغذیه داخلی یا خارجی DC هستند و یا بارهای اهمی) کاربرد دارند.
  • جهت مقایسه قیمت اینورتر خورشیدی در انواع برند موجود در بازار اینورتر سیستم خورشیدی، روی نام برند مورد نظرتان کلیک نمایید.
  • استفاده از اينورترهای شبه سينوسی بايد با دقت به نوع مصرف كننده ها انتخاب گردد و دستگاههای موتوری نمی توانند عملكرد درستی با اينورترهای شبه سينوسی داشته باشند.

اینورترهای خورشیدیوظیفه مبدل های خورشیدی تبدیل برق تولید شده پنل های خورشیدی به برق شهری و قابل مصرف می باشد و به این صورت نقش مهمی را در طراحی سیستم خورشیدی و سولار دارند. در صورت عدم استفاده از این مبدل ها بیشتر مصرف کننده ها را از دست می دهیم چون اکثرا با برق AC راه اندازی می شوند. اما کدام یک بهتر است؟ این سوالی ایست که همیشه در ذهن خریدار بوده که کدام یک از برندهای موجود را تهیه قیمت اینورتر خورشیدی کند؟ برای این کار بهتر است که از کیفیت محصول به طریق های مختلف اطلاع پیدا کرد و سپس خرید انجام داد. لذا با توجه به این مهم قیمت های اینورترهای خورشیدی موجود در سایت تک اینورتر همیشه به روز بوده و از کیفیت صد در صد تضمینی برخوردار هستند. امروزه علم در حال پیشرفت است و همین علم توانسته دنیا را دگرگون کند و بسیاری از وسایل های پیشرفته را ایجاد و به زندگی بشر کمک کند.

مبدل اینورتر برق خودرو و پنل خورشیدی ونک مدل 12v TO 220v 3000W

اینورتر شبه سینوسی برق 220 ولت شهری را دقیق شبیه سازی نمیکند از این برای وسایل موتوری مناسب نیست.اما برای وسایل غیر موتوری مناسب است. لطفا برای خرید و فروش اینورتر خورشیدی با واحد فروش درایو و اینورتر صنعتی شرکت پرشیاسرو تماس گرفته و مشاوره خرید دریافت نمایید. اینورتر های خورشیدی با افزایش دما گرم می شوند که این اتفاق موجب کاهش کارایی و توان خروجی آنها می شود. پس اگر قصد دارید تا سیستم اینورتر خورشیدی ای را در ناحیه گرمسیری نصب کنید، باید برای خنک کردن آن تدابیری نیز بیاندیشید.

ویژگی اینورتر پنل خورشیدی هوشمند چیست؟

در یک سیستم پمپ آب خورشیدی قیمت اینورتر پمپ به نسبت مجموع کل هزینه ها از نسبت پایینی برخوردار است. برای مثال در یک سیستم پمپ آب سه اسب حدود 20 درصد هزینه مربوط به اینورتر پمپ خواهد بود و این در حالی است درایو پمپ ما قلب اصلی سیستم می باشد بنابراین بهتر است برای اینورتر پمپ به جای فاکتور هزینه فاکتور کیفیت مدنظر ما باشد. در جدول زیر لیست قیمت اینورتر پمپ های خورشیدی شرکت پارس پلاس را می توانید مشاهده کنید. از عوامل تاثیر گذار دیگر نیز می توان به برند و شرکت سازنده اشاره کرد. شرکت فنی و مهندسی راد تک به مشتریان خود مشاوره رایگاه جهت راه اندازی سیستم های خورشیدی میدهند.

لامپ سقفی و پنل لایت

یکی از این وسیله ها که کاربرد بسیار زیادی دارد و توانسته به هدف اصلی خود برسد اینورتر خورشیدی است. اینورتر وسیله‌ای است که برق مستقیم یا Dc دریافتی را به یک برق متناوب با ولتاژ بالاتر و به خصوص هم تراز با ولتاژ برق شهر تبدیل می‌کند. این وسیله پرکاربرد انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها توانسته به خوبی در صنعت ایفای نقش کند اما چند نمونه اینورتر خورشیدی در بازار موجود است که نسبت به بقیه شناخته تر هستند که ما در اینجا می خواهیم به چند نمونه از این محصول عالی بپردازید. مشخصات فنی اینورتر پمپ های خورشیدی شرکت پارس پلاس به شرح جدول زیر می باشد که تمامی مشخصات برای نوع تک فاز و سه فاز یکسان است با این تفاوت که ولتاژ خروجی در نوع سه فاز 380 ولت و در نوع تک فاز 220 ولت می باشد.