مبل پایه فلزی بهتره یا پایه چوبی؟ قالیشویی نوین | mobleseyed

البته موارد دیگری به مانند نوع چوب، طرح، برند و … نیز بر روی قیمت پایه‌های چوبی تاثیر می‌گذارند که البته نیاز به توضیح ندارد. مجموعه چوب و زندگی معتبرترین تولیدکننده مبلمان و سرویس ناهارخوری در ایران، با بیش از 10 سال سابقه درخشان، برندی خوش نام در بازار مبل از خود برجا گذاشته است. با تعویض پایه های مبلی خود می توانید کدت بیشتری از مبل های خود استفاده کنید و بیخودی متحمل هزینه خرید مجدد مبل نشوید. پایه های چوبی به قطر و ضخامت و نوع چوبی که از آن ساخته می شود بستگی دارد که می تواند روسی یا راش باشد و دوام را هم ذکر کرد. همانطور که بالاتر عرض کردیم بله تغییر رنگ می دهند و گذر زمان باعث کدر شدن پایه های آبکاری شده می شوند ولی این امر در آبکاری طلایی فورتیک بسیار کمتر دیده شده است. و در آخر این شما هستید که می توانید بهترین گزینه را انتخاب و استفاده کنید که با دکوراسیون منزل شما ست باشد .

مبل سلطنتی شایلین

شما می توانید رنگ پارچه مبل پایه استیل خود را متناسب با رنگ پرده ها و دیوار و میز نهارخوری خود انتخاب کنید تا هارمونی و جلوه زیبایی را ایجاد کند. کیفیت این آبکاری نه چندان مطلوب هست و در اثر گذشت زمان رنگ پایه فلزی مبل سیاه میشود. آیا به دنبال مبل راحتی برای تکمیل فضای نشیمن خود هستید؟ به فروشگاه آنلاین لایف هوم مراجعه کنید.

  • این پایه ها به تازگی بسیار مورد استفاده و استقبال طرف داران قرار گرفته است.
  • فولادهای گالوانیزه دارای رطوبت مقاومت بیشتری دارند و این در صورتی است که پایه‌های فلزی آهنی، مقاومت لازم در برابر رطوبت را ندارند.
  • محیطی که می‌خواهید مبل را در آن قرار دهید نیز نقش مهمی در انتخاب نوع مبلمان دارد.
  • پروفیل های فولادی ، ورق آهن ، لوله و استیل از متریالی هستند که در صنعت پایه های فلزی مورد استفاده قرار میگیرند که پر استفاده ترین آنها پروفیل فروش مبل راحتی های فولادی هستند.
  • برای استفاده بهتر مبلمان و افزایش طول عمر پایه‌های مبل باید در هنگام جابجایی مبلمان دقت زیادی داشته باشید.
  • مبل‌هایی که در ساخت آنها از چسب، منگنه و میخ بیشتری استفاده شده در مقایسه با روش‌های سنتی که نیاز به نیروی انسانی بیشتری دارند، قیمت کمتری دارند.

مبل پایه فلزی بهتره یا پایه چوبی؟ قالیشویی نوین | mobleseyed

اگر در کل بخواهیم درباره مبل پایه استیل مزیتی نسبت به سایر طرح‌ها و سبک‌ها بیان کنیم میتوان جدید و بروز بودن و زیبایی پایه‌ها و دستگیره‌های براق این سبک مبل را مطرح کنیم. انتخابی اینچنینی باعث می ‌شود هم فضای منزل زیاد شلوغ و پر نباشد، هم از لحاظ هزینه بسیار به صرفه‌ تر و اقتصادی ‌‌تر خواهد بود. پیشنهاد طراحان دکوراسیون برای خانه های کوچکی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، مبلمان راحتی مدرن است. این گونه مبل ها به بزرگ تر نشان دادن فضای خانه شما بسیار کمک می کنند و در عین حال جادار و راحت هستند. پیشنهاد فروشگاه مبل نوژن به شما مبل راحتی پایه فلز نوادا است. تنوع زیاد این پایه ها ، سردرگمی شیرینی را برای خریدار ایجاد می کند .

در زمان خرید مبل، به هیچ وجه نباید به سادگی از کنار پایه‌های مبلمان خودتان بگذرید. جنس پایه مبل می‌تواند تاثیر مستقیم بر روی زیبایی، ماندگاری و همچنین استحکام مبلمان شما بگذارد. مبلمان پایه چوبی در مقایسه با فلزی بیش تر در معرض حملات آفات و حشرات چوب خوار قرار دارند. طبیعتا هرچه قطعات این مبل بیشتر باشد می‌توان آن را به شکل‌های گوناگونی چیدمان کرد.

سئوالات متداول مهمترین تفاوت مبل پایه فلزی و مبل پایه چوبی