نهال آلو با تنوع بالا ودرجه کیفیت مختلف در اکین نهال | nahalfa

نهال آلو با تنوع بالا ودرجه کیفیت مختلف در اکین نهال | nahalfa

عکس واقعی نهال آلو قرمز ارسالی جهت همراهان عزیزدوستان عزیز عکس گذاشته شده در سایت تزئینی است لطفا توقع نداشته باشید با این قیمت یه نهال https://nahalfa.com باردار تحویل بگیرید. قول میدیم نهال ها 2 ساله باشن ، سالم و عاری از هرگونه بیماری و ویروس. در ضمن در زمان خزان نهال هم توقع داشتن برگ از این نهال ارسالی نداشته باشید. نهال آلو قرمز با برگهای قرمز و میوه قرمز ، تلفیقی از زیبایی خاص با خوشمزگی فوق العاده ! يا آلوچه قرمز یا آلوچه امریکایی، میوه ای سرخ و آبدار است.

  • درخت آلو درختی است دارای میوه که انواع گوناگونی دارد از قبیل آلو قطره‌طلا، آلو سیاه، آلو بخارا، آلو کالیفرنیا ، آلو شابلون ، آلوی سانتریزه و گوجه سبز نوعی از آلو می‌باشد که در ایران پر طرفدار است.
  • تولید نهال آلو رنگ میوه زرد مایل به سبز، فرم بیضی، حجم متوسط، شیرین ولی کمی میخوش است.
  • اکین نهال اولین نهالستان دارای باغ مادر در منطقه میباشد، این نهالستان با کارشناسان مجرب در زمینه انواع نهال از مرحله کاشت تا برداشت همراه شما باغداران گرامی میباشد.

نهال آلو از انواع نهال هایی می باشد که طیف گسترده ای دارد و محصولات آن ها کاملا متنوع می باشد. این محصولات در اندازه، رنگ و طعم با یکدیگر تفاوت دارد و هریک کاربرد مختلفی نیز دارد. بعضی از این آلوها برای مصرف تازه خوری، برخی به عنوان خشکبار و برخی در تهیه غذا به کار می رود. آلوها علاوه بر دارا بودن طعم های بی نظیر ترش و شیرین دارای خواص بی شماری می باشند، به همین دلیل دارای بازار فروش مناسبی می باشد.

خرید نهال آلو بلوفای

مشتریان عزیز برای خرید نهال آلو میتوانند با شماره های ذیل و یا به آدرس نهالستان مراجعه نموده و حضوری اقدام به خرید نمایند . نهال آلو اصلاح شده ای است که از سال اول کاشت میوه می دهد. آن دسته از افرادی که می خواهند باغچه ای با نهال آلو بسازند ، این نهال بهترین گزینه ای است که می توانند داشته باشند.

خرید نهال آلو برای چه استان‌هایی پرسود است

در بین نهال های آلو، نهال آلو زرد که بیشترین میزان کشت را نیز دارد، به دلیل اینکه تراکم شاخ و برگ بسیار بالایی دارد به بیشترین میزان فاصله بین نهال ها یعنی 7 متر نیاز دارد. فاصله کشت ارقام مختلف گوجه و آلو بر روی پایه های بذری در حدود 6-5 متر می باشد. گوجه، خاک های لومی شنی را دوست دارد و بیشتر از بقیه میوه های هسته دار، خاک های سنگین و مرطوب را تحمل می کند. از پایه های مختلف برای تکثیر آلو استفاده می شود.

خرید نهال آلو هانی رزا

نهال آلو اختری جزو ارقام نهال هایی است که هنگام کاشت دردسر زیادی ندارد و با بیشتر مناطق و خاکها سازگاری دارد. نهال آلو پس از کاشت باردهی خود را از سال دوم آغاز میکند و از این نظر جزو ارقام زودبازده به شمار میرود. ارتفاع هردرختی بستگی به جنس خاک، میزان آبیاری ، مراقبت های عالی و … دارد و درخت آلو اختری هم از این قاعده مستثنی نیست. آلو اختری دارای شکلی گرد و گاهاً بیضی به رنگ زیبای زرشکی پررنگ(بنفش) بوده و از طعم ترش و شیرین خوشمزه ای برخوردار میباشد، از آلو در تهیه خشکبار، لواشک و تازه خوری استفاده میشود. نهال آلو در برابر خشکی نیمه متحمل و در برابر سرما مقاومت بسیار خوبی دارد ، ریشه آن تا عمق زیادی در خاک فرو میرود به همین دلیل دربیشترخاکها قابلیت رشد دارد .